• |
ide | kryesore

Lleshaj për video-skandalin e policit: Nuk gjendet denoncuesi (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Ministri Sandër Lleshaj deklaroi para kamerave se Berhan Bajrakurti, shefi i policisë që u arrestua dje pasi iu publikua në media një video ku bënte veprime të turpshme, është i arrestuar.


Policia po kërkon denoncuesin por nuk ka denoncues.


Lleshaj argumentoi se polici po mbahet i arrestuar në mënyrë që të eliminohen shanset për intimidim të denoncuesve.

Video-skandali me policin, ministri Lleshaj vizitë në Malësi të Madhe 

Reagon SHÇBA: Për policin e Shkodrës nuk ka kallëzim, u arrestua pas videos së turpshme 

Skandali/ Si e ktheu PS në polici efektivin pervers te Malësisë së Madhe 

“Ai është fytyra e gjithe shoqërisë shqiptare. Është fytyra jonë dhe e juaja. Polici është i artestuar. Kemi që mbrëmë që kërkojmë denoncuesin dhe nuk ka denoncues. Polici mbahet i arrestuar në mënyre që të mos intimidojë askënd dhe ngjarjen”, tha Lleshaj. ©LAPSI.AL 

5 Comments

  1. Dhe ky si te tjeret para tij: I duket vetja drejtor policie jo Minister i Brendshem. Jo per cdo barcalete policesh duhet me pa e degju Ministrin. Lerja ato kusure e pergjegjesi atij qe i takon. Dhe mos merr mbi vete gjera qe ste takojne

  2. Po ty te thone ja ujku,ti kerkon gjurmet.Apo te dergoni ate -Spiropillen-tek kjo familje per te bere ndonje dekumentar me ERTV-ne e psikopatit.C’te duhet ty denoncuesi apo denoncuesja o Anemik-

  3. “Fytyra e cdo polici eshte fytyra ime ” deklaronte ky minister kur erdhi ne detyre. Pse sot kerkon denoncuesin ?
    Ligji per policine e ndalon qe ky moster te kthehej ne polici .Kush e kthehu ? Ky minister te merret me shkakun(nqs e le autori Rama) dhe jo te kerkoje denoncuesin…Eshte formal ne detyre i gjati vendose…

  4. eshte futur ne byth te rames e aty po e kerkon LESHI I BYTHES SE RMES LLESHI,o pervers para syve e ke duk i meshuar me te dy duart si sokol balla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu