• |
ide | kryesore

Salianji: Polici i Malësisë së Madhe ka dhe të tjera video, të cilat kam vendosur të mos i publikoj

Lajme, Të fundit

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka akuzuar qeverinë për kthimin në detyrë të policit në Malësinë e Madhe, i cili ka ngacmuar seksualisht një vajzë 15-vjeçare. Sipas Salianjit, mjaft gra dhe vajza e kanë denoncuar në komisariat policin Berhan Bajrakurti, por policia i ka shpërfillur dhe nuk ka marre asnjë herë denoncimet e tyre.

“Sot ekzistojnë prova dhe video qe viktimat i denonconin ne polici, këto video i disponon policia e shtetit”- shkruan Salianji.


Statusi i plotë:

Efektivi B.B ishte larguar nga policia e shtetit për tentativa përdhunimi.

 Ate e riktheu vetem angazhimi i tij për Rilindjen si komisioner dhe aktivist gjate zgjedhjeve dhe e bëri polic të Republikës duke i dhënë mundesi të abuzonte me tej, tashmë me të miturën 15 vjecare, e te vazhdonte të kërcenonte dhjetra gra të tjera!
Shumë prej tyre e kanë denoncuar ne komisaritat, por policia i ka shperfillur dhe nuk ka marre asnjë here denoncimet e tyre. Pavarësisht se mostra i regjistronte madje edhe me video per ti shantazhuar apo per nevoja denigruese te tij. Sot ekzistojne prova dhe video qe viktimat i denonconin ne polici, këto video i disponon policia e shtetit!
Disa prova dhe video më kane ardhur ne inbox nga punoniës policie dhe janë neveritëse po aq sa mosreagimi i shtetit në raste të tilla. Kam vendosur te mos i publikoj videot sepse vetem i shtojne shemti videos qe tashme eshte publike. Por policia dhe organet ligjzbatuese qe i kane, duhet ti denojne me ashpersine me te madhe ligjore përgjegjësit e mosveprimit po aq sa vetë dhunuesin!

14 Comments

 1. Ku qendron nryshimi midis vidios se policit pervers me mesazhet po aq perverse te ketij engjelli demokratik bere me Grida Sumen!? A nuk jane te dy palet perverse sksual?
  Ndryshimi eshte fare i”vogel”. Ndersa njeri eshte polic, dy te tjeret jane deputet.

  1. i pe emer e me mut ne tru-ndryshimi esht se ti e ke se bashku me ramen tek palla e ketij polici siq e keni pasur gojen tek palla e roshit,doshit,frrokut,ndokes e rrahman rrahjes.tash ik se po te pret ne burg ti ben nji thithje .pastaj i pa emer ky thot se ti je perrvers se bashku me lleshin e leshin e tij rama.

 2. Ndryshimi qendron qe ajo eshte minorene o ndyresira autike e portalit. Po si duket ti se paske problem me ti shkerdhy gocat e familjes qe ne moshen 15 vjec perderisa flet keshtu

 3. i pe emer e me mut ne tru-ndryshimi esht se ti e ke se bashku me ramen tek palla e ketij polici siq e keni pasur gojen tek palla e roshit,doshit,frrokut,ndokes e rrahman rrahjes.tash ik se po te pret ne burg ti ben nji thithje .pastaj i pa emer ky thot se ti je perrvers se bashku me lleshin e leshin e tij rama.

 4. ve bast se kur rama e i pa emer e shofin kete pervers fusin shishe koka kolle ne byth si martinoviqi i serbis shok i vuqiq rames.por ky martinoviqi i rames nuk pati dhe aq fat shishja nga qelqi ju thy ne byth,u desh millosheviqi te ja nxirrte me nduhmen e edvinit e fatos klosit.

 5. Stalin te kame thene, je nje Askarid ne bythen e Sales.
  Ti, ari dhe tere krimbat e tjere jeni vemje te se njejtes rrace qe edukoheni me incestin e familjes dhe qini nenat, motrat dhe fisin tuaj.
  Une nuk kam permendur viktimen, vajzen 15 vjece, por policin dhe deputetet perverse te rraces tuaj.
  Ate po e permendni ju qe morali i ndyre ju shtyn ne instiktin e incestit per perdorur edhe minorenet me te gjitha menyrat o bastarde qe me detyroni ketu tu jam te fsheh kombin tim.

 6. Ju shkerdhefte kulici grate vajzat mamkat gjyshet dhe vllezerit djemte baballaret pastaj dhe ju qe ju ka shkerdhyer kulici me urdher te saliut,gati per protesten prasin me vete futeni ne byth dhe vazhdoni revolucionin e saliut demokratik

 7. Kjo qe thote Ervin Salianji eshte komplet idjote, nje pedofil si ky polici nuk ka ngjyra politike edhe ska te beje eshte me PD apo me PS keta i ke ne te gjithe boten kur klasa me e pasur eshte edhe me e degjeneruar, kete policin ta rasin ne burg edhe dyfish se duhet denuar sipas gjykates ushtarake edhe jo civile

 8. Motren dhe gruan ,mamken me vone te shkerdhevshim o i pa emeri i ridhjerjes qe nuk vure mend nje here o te qifsha ropt e shtepise dhe te gjithe rraces tende.

 9. Laksativin Stalin te jeshe gati per kulicin e saliut per 14 shkurt,ai ka pervoje ne keto raste,kete rradhe mer me vete dhe sali anjin treshe shkon me shume per ju bushtrat e luluse

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu