• |
ide | kryesore

Zbardhet dëshmia e gardistit që vrau gruan: Dyshoja se më tradhtonte, më vjen keq për vajzën e vogël

Lajme, Të fundit

Është zbardhur dëshmia e gardistit që ekzekutoi bashkëshorten e tij mëngjesin e sotëm në Tiranë. 44 vjeçari Alket Arapaj është shprehur se e vrau guan pasi ajo e tradhtonte.

‘Gruaja më tradhtonte prandaje vrava. Kohë e fundit ishin shtuar dyshimet për tradhëti. Më vjen keq për vajzën, jam familjar i rregullt”, mësohet të jetë shpehur Arapaj.

Ai vrau në banesën e tyre në zonën e Alliasit bashkëshorten, 36-vjeçare Ervilma Seferaj.

Arapaj njihej për sjellje të mirë dhe predikues i fesë islame.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë njoftuar policinë, pasi kanë dëgjuar të shtënat në banesën e çiftit. Policia pasi ka mbërritur në vendgjarje ka arrestuar në flagrancë, 44-vjeçarin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu