• |
ide | kryesore

Video/ Ajax kthehet në lojë me Ziyech

Sport, Video

Një ndeshje spektakolare ajo në Amsterdam Arena. Ajax nuk dorëzohet dhe i përgjigjet avantazhit të Real Madrid me golin e Hakim Ziyech. Mesfushori ka shënuar golin e barazimit në minutën e 75, duke i dhënë minuta shpresë hollandezëve për të marrë një rezultat më të mirë përballë kampionëve në fuqi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.