• |
ide | kryesore

Berisha publikon një tjetër denoncim për përdhunim, viktima është një 14-vjeçare

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një gruaje, e cila shkruan se vajza e saj minorene është droguar dhe përdhunuar nga disa trafikantë.


Nëna e 14-vjeçares tregon se rasti është denoncuar në komisariatin nr.1 të Policisë së Shtetit, por kjo ankesë shton ajo, ka rënë në vesh të shurdhër dhe nuk është marrë fare në konsideratë prej tyre.


Publikimi i rastit denoncues prej ish-kryeministrit Berisha

“Rrefim trondites i nje nene ne Vjolistan!- I drogojne dhe perdhunojne vajzen 14 vjeçare trafikantet! Narkopolicia qendron ne anen e tyre.

 Lexoni denoncimin trenqethes te saj! sb

Pershnetje z.Sali Berisha. jemi prindet e nje vajze 14 vjecare ecila ka me shum se 1 vit qe e kan mashtru disa persona . dhe duke e kercenua ku si pasoje e kercenimeve vajz me largohej me muaj te ter nga shpija pa e ditur ku rrinte duke e droguar dhe perdhuñar nje kohesisht nga shum persona .kemi ber kallzime ne polici ne komisarjatin 1 shum her por kallzimet tona binin ne vesh te shurdh. se komisarjati 1 i shkrunte letrat ne menyr qe prokurorija ta mbyllte si ceshtje duke i len te lir perdhunusit te lir te vepruar serisht mbi vajzen time pa patur shqetesim as nga policja as nga prokurorija.

kur benim kallzimin ne kom 1 tirane…u lajmeronin trafikantet nga punojsit oficer policie e kom 1 dhe vajza vinte ne shtepi e egersuar dhe hikte pasi na bente presjon qe me terheq denansimin…policia nk vepronte per ndalimin e perdhunuesve dhe trafikanteve. se i mbulonte oficeri i policise gjyqsore .f. s ky oficeri mbrohet nga eproret e kom 1 dhe nga prekuroria… jemi ankuar dhe per kete oficer policie por eshte e kote se eshte i mbrojtur me fanatizem nga eproret e tij… ju faleminderit qe po ju shkruajm….kerkojme nje zgjidhje nga ju .se kom 1 e tiranes nuk i nxjerin para ligjit personat trafikante dhe perdhunues se jane te lidhur me prekurorine qe i mbyll ceshtjet….dhe nje here ju flm. prindit 14 vjecares ..B.C. … .me respekt ……GJ..C…..dhe mamaja A.C..”, thuhet në mesazhin e publikuar nga Berisha.

4 Comments

  1. Policia qe Duam hahhaha dhe sigurisht Rilindja jane motivuesit kryesore te cdo qeveritarri legeni trafiikanti kriminieli ordiner drejt karrieres se tyre te lavdishme ne Shqiperi asnje gjemb ne kembe. ZERO HETIME , ZRO POLICI. ZERO PROKURORI. etj etj etj
    Donika Prela, kush paguan taksa ne shqiperi ?! hahahahahahahahah

  2. Ketij pleres I kane bere dem gjithe keto vite ilacet se ky hale I perdorte origjinale ja blente Zeni dhe karmina ne Austri,haloperidol

  3. Leri o Sale keto se i gjejne andresat e sakta keta te ridhjerjes dhe dergojne -Spiro pillen-me ERTV-ne dhe bejne dekumentare.Sa per ate nenene asaj vajzes dua ti them ku je ankuar moj?Tek policia perdhunuese e qeveritareve perdhunues,kriminele dhe drogaxhinj?Vete gjyqesia i zgjidh hallet ketu ne kete shtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu