• |
ide | kryesore

Qëllohet me armë 52-vjeçari, mister autorët

Lajme, Të fundit

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së premtes në Patos të Fierit. I plagosur ka mbetur një 52-vjeçar me inicialet E.F nga Patosi. Ai ka shkuar me makinën e tij në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Mësohet se ai është qëlluar 2 herë. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes si dhe autorët, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu