• |
ide | kryesore

Rama nuk ndalet pas Zërit të Amerikës fut dhe BIRN në kazan

Të fundit

Pak ditë më parë, Edi Rama sulmoi edhe Zërin e Amerikës, pas skandalit të publikimit të përgjimeve lidhur me punësimet nga Drejtoria e Burgjeve.

Por Kryeministri nuk di të ndalet, ndërsa të enjten në Real Story nuk ka kursyer as agjensinë BIRN.

I pyetur rreth shkrimit të shkruar nga BIRN ku ekspertët shprehnin shqetësimin për rritjen e qarkullimit të parasë “cash” në vend, Rama u shpreh:

“Më ka rënë shumë respekti edhe për BIRN-in, për shkak të broçkullave që ka shkruajtur. S’kam ndonjë respekt të madh për të”.

 

7 Comments

  1. ky vetem gopin e lindes qe ka thyer hunjte e sorrosit dhe 4apo pese te tjereve ka respekt.po si mund te flase ky per moral me nje grua lavire.me thoni c’fare ka me shume nje kurva se linda ?

  2. Mos u merrni me Linden se nuk ka lidhje. E keqja e Shqiperise nuk eshte ajo por E Rama, vlleh me nje gjysem vella me nene ruse. Si munden shqiptaret ta mbeshtesnin ate pa e ditur se kush eshte?
    Tani duhet te bejne perkjekje te medha per ta hequr.
    Ironia eshte se ai paraqitet sikur e ‘do shume’ Shqiperine (qe e ka betonizuar, shitur e dhene me koncesion per interesat e veta) dhe sidomos Kosoven qe do ta shperfytyroje.
    Shqiptaret e Shqiperise duhet te ‘zgjohen’ sa nuk eshte vone per t’i dhene edhe sinjal te tjereve me pas: JO korrupsionit dhe te bejne detyren. Rruget e lungomaret jane te nevojshme por jo te domosdoshme kur nje pjese e popullit ne shek.XXI ne Europe nuk ka buke te haje…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu