• |
ide | kryesore

Shën Valentini mijëra dollarë i Kylie Jenner (Foto)

Paparazzi, Slider

Vëtë sipërmarrësja 21- vjeçare ka postuar disa video në profilin e saj zyrtar në Instagram, ku ka ndarë me ndjekësit e saj surprizën romantike që parteneri i saj, Travis Scott  ia ka dedikuar me rastin Shën Valentinit.

Në videot e publikuara shfaqet një tunel i improvizuar, in mbushur plot me trëndafila të kuq të kompozuar në formë zemre. Rruga nëpër të cilën kalon  përmes tunelit ishte e shtruar me një dysheme pasqyre dhe me qirinj në anë, ndërkohë që në sfond dëgjohej një muzikë. Kur arrin në fund të tunelit, 21- vjeçarja sheh një zemër të ndriçuar nga dritat. Ky është Shën Valentini i dytë që Travis Scott feston me partneren e tij Kylie Jenner.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu