• |
ide | kryesore

Video/ Coman i pandalshëm, Bayern barazon përsëri

Sport, Video

Kinglsey Coman kthen edhe një herë barazinë në fushë për Bayern Mynih, në transfertën kundër Augsburg. Sulmuesi francez ka shënuar vetëm tre minuta pas rifillimit të lojës, duke i cuar shifrat në 2-2. E majta e Coman ka kaluar nën këmbët e portierit dhe një tjetër frymëmarrje për Kovac në pankinë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu