• |
ide | kryesore

Video/ Coman kthen barazinë, por Bayern fut ujë sërish

Sport, Video

Tronditja për autogolin e Goretzka ka zgjatur vetëm 16 minuta, sepse Bayern Mynih është kthyer në lojë, duke barazuar rezultatin. Kingsley Coman ka shënuar në minutën e 17, duke qetësuar Niko Kovac në pankinë. Francezi ka finalizuar në mënyrën më të mirë një asist të Joshua Kimmich


Por entuziazmi për barazimin ka zgjatur fare pak sepse Ji Dong Won ka kaluar përsëri në avantazh Augsburg. Në minutën e 21, sulmuesi ka ndëshkuar përsëri bavarezët dhe portierin Neuer.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu