• |
ide | kryesore

Basha dhe Berisha ulen këmbëkryq me protestuesit në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

Lajme, Të fundit

Nis protesta në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. Pasi iu bashkuan qytetarëve në protestë, lideri i opozitës Basha dhe ish-kryeministri Berisha janë ulur këmbëkryq në shesh në solidaritet me qytetarët e tjerë.


Pas disa takimeve në rrethe me qytetarët, opozita është mbledhur ditën e sotme në protestë me qëllimin për të rrëzuar kryeministrin Rama si dhe për të krijuar mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare.


1 Comment

 1. Duhet qendrese dhe vendosmeri. Rama eshte i ikur. Me kete qe beri sot, antimitingun ne vlore tregon panikun dhe fobine e tij.
  Nuk jam me Berishen Bashen e sidomos Moniken, ata kame shume mekate per vete , ne gjendjen ku eshte shqiperia, por zhdukja e Rames eshte emergjence kombetare.
  Nje njeri kaq i papergjegjshem, kaq i korruptuar, kaq bosh, kaq fasade , kaq arrogant , kaq provokator e merriton nje fund ndershkues.
  Ndaj te gjithe bashke ne shesh, savta shporrim kete qelbesire, kete qenie kaq te neveritshem, kete ordinere, qe vjedh per dite, nxjerr kriminel nga burgu etj etj.
  Ne vend te fshehi koken si struci, ben karshillek nga Vlora.
  Ky eshte nje moster, qe duhet te paguaj per gjithe keto vjet cfare i ka bere ketij populli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu