• |
ide | kryesore

Çfarë po ndodh në PD? Basha mbledhje urgjente në selinë blu

Lajme, Të fundit

Pas protestës së mbajtur këtë të shtunë në Tiranë, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur kolegjin e kryetarëve të degëve.


Burimet thanë se mbledhja ka në qendër të saj, bilancin e asaj që ndodhi në sheshin para kryeministrisë si dhe përgatitjet e një proteste tjetër të enjten përpara parlamentit.8 Comments

 1. Basha të japë dorëheqjen sepse është i paaftë të menazhojë protestën e mijëra njerëzve të ardhur me shpresën se ishte dita e përmbysjes së edvin drogës, por duket se edvini e ka fut edhe bashën në xhep si ambasadorët, pronarët e tv etj.

  1. Or ti. Qenke i trash komplet. U ben kaq vjet me kete lulun qe eshte ne krye te pd, sot e kuptove qe nuk ben. Te paret thoshin, dita duket qe me mengjes. Nejse prit te enjten se do bjer rama.

   1. Për qelbësirat dhe kurvat e rilindjes
    17/02/2019 te 07:45
    Ka një keqkuptim o rilindas, dhe është disi relative ajo çfarë kam shkruar më lart që do të thotë se me qelbësira si puna jote dhe edvin drogës nuk bën punë politika dhe sjellja e moderuar e Lulzim Bashës, por duhet një usta dhune që tua shkërdhejë rilindjen e krimit dhe komunizmit ju hajdutëve parrazitë.

 2. ahaha… ju pleshtat e haurit ti rruani bolet Rames se as deri aty nuk arrini dot. Me ju ai tall bythen dhe per nja 8 vjet te tjera.

  O lulushiiii nuk je per ate pune lulushiiii .. shko kthehu ne hollande dhe fillo pune kamarjer se vetem ate di te besh ti . As nje zanat nuk ke.

 3. O rrumpalle, qe e paske henger HAaaaaHaaaa, ti mund te hashe sa te duash, bile haja dhe Lulit, se e ke lene mangut. JU kaushe rilindas, jeni suta drogmene qe na beni ketu komente , tamam si te droguar e pushta. Ju, kelyshe , bije te kurvave, e kurvit, mos na ipni mend,,mbylleni se do ua mbyllin po se mbyllet vete. Banditet, hajdutet jane armiqte e ketij populli , edhe ju kodoshe jeni ne rradhe me kesi banditesh, Turpi eshte i tuai, pra ju haram qe jeni shqiptar/.

 4. Sulmet e disave ne komente, duken qartazi, qe jane komponente te politikes se te keqes qe e ka zene kete ven, e pikerisht nga rilindasit e taborrit sektist te rilindasve te rinj kuqale. Por, me injorancen qe ju mbulon, e ate qe trashegoni, nesedo viheshin ne ballanca dijet, e njohurite kohore te zhvillimeve demokratike, ky KM, a e dini si eshte para z,,LUL, nje kufome, e lakuriq ashtu sic na eshte ekspozuar vete. Pra ju dordolece te taborit kuqal, si servile, e frikacake po aq sa dhe vete ai, doni qe ne mendimet mediokerr injorante te fyeni e diziluziononi simpatizantet demokrate, e demokratet e vertete , se kujtoni se jeni superiore ne mashtrimet e bagazhit tuaj. Ate, ose kete bastard KM, banal, gallof, tendenciz, narkoman, e imoral, as mos guxoni ta krahasoni me Bashen, urtesia eshte virtyt, kafsheria si e Rames eshte cmenduri, andaj, mbajeni kafshen, deri sa ta futin ne parmende.

 5. Ka një keqkuptim o rilindas, dhe është disi relative ajo çfarë kam shkruar më lart që do të thotë se me qelbësira si puna jote dhe edvin drogës nuk bën punë politika dhe sjellja e moderuar e Lulzim Bashës, por duhet një usta dhune që tua shkërdhejë rilindjen e krimit dhe komunizmit ju hajdutëve parrazitë.

 6. Dhuna ska asnjë të mirë për asnjë palë në atë vend të vogël e të pasur me bagëti të bindura. Beteja që zhvillohet midis 4 hajduteve (Berisha, rama, Monika iliri dhe basha me I riu në klub dhe me I uritur) që kanë pushtuar Shqipërinë nuk ka pse kthehet në përçarje mes shqiptarëve. Për fat të keq alternativa politike nuk ka për momentin po besoj se ja vlen me shume me protestuar për çmim dritash e uji e karburanti sesa për legenat partiakë me zagaret e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.