• |
ide | kryesore

VIDEO/ Policia nis ndalimet pas protestës, bastiset shtëpia e Florenc Hoxhës

Lajme, Të fundit

Forca të shumta policie kanë rrethuar mbrëmjen e sotme banesën e Florenc Hoxhës, ish-kreut të policisë bashkiake të Tiranës.

Në rrjetet sociale qarkullojnë video se si policia është futur në banesën e Hoxhës, duke kapërcyer rrethimin. Mësohet se deri tani janë mbi 20 të shoqëruar nga policia të identifikuar nga policia në protestë.
Në përditësim…


Image result for florenc hoxha proteste
Florenc Hoxha ne proteste
Image result for florenc hoxha
Florenc Hoxha

3 Comments

  1. Shikojeni se si goditet pas shpine nje i ndaluar me 15 police !!!!I ndodh dot kjo Shullazit,i ndodh dot vrasesit Dajti !!!??Kjo eshte burreria e narkove ?!Kjo eshte policia e shtetit narkotrafikant,kjo eshte fytyra reale e shtetit te edvin kristaq rames !Te shajne,te gjuajne passhpine, te lidhur naten e me forca te shumta policie !?!Kush e mbron kete shtet pa asnje lidhje me njerezoren,e ligjoren jo e jo ,ndonjehere mos te shohe as rrugen e shtepise se tij !!!Doni me per shtetin e edvin rames dhe bandat narkotrafikante te veshur me uniforme?!E degjuat fjalorin e forcave te rendit qe duhet te mbrojne e sigurojne jetet tona ?!?!?!?Turp,me vjen ndot nga ju plehra,vdekshi monstra rilindase !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu