• |
ide | kryesore

Video/ Ndëshkuesi Piatek, makth për Berishën

Sport, Video

Shpërbëhet Atalanta në Bergamo, në një ndeshje që e kishte nisur mirë, por që i shpëton nga duart në pjesën e dytë. Vetëm 6 minuta pas përmbysjes së kuqezinjve me Calhanoglu, Milan shënon edhe golin e tretë. Piatek nuk ndalet dhe shënon golin e dytë personal në këtë ndeshje dhe të gjashtin që kush është bashkuar me Milan.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu