• |
ide | kryesore

Video skandaloze/ Policia godet Florenc Hoxhën gjatë arrestimit

Lajme, Të fundit

Forca të shumta policie kanë shoqëruar mbrëmjen e sotme Florenc Hoxhën, ish-kreun e policisë bashkiake të Tiranës. Në rrjetet sociale qarkullojnë video se si policia është futur në banesën e Hoxhës, duke kapërcyer rrethimin.

Ndërsa në një video të publikuar nga Ora News duke se gjatë shoqërimit njëri prej policëve ka goditur Hoxhën. Mësohet se deri tani janë dhjetëra të shoqëruar nga policia të identifikuar nga policia në protestë. ©LAPSI.al


33 Comments

  1. Te shkerdhefshin kinezet,motren,gruan,vajzen/at,djalin,nenen,babin e vellain!Phtu rrace kurve,i pabese,gjuaje balle perballe o klysh kurve dhe jo pas shpine , ne erresire.Do kisha deshire te njihja do te beja ato qe te thashe per kinezet,pa harruar edhe ty !

   1. O njerez shikoni ca behet. Me ca eshte mare ky tipi cfar biznesi ka? Ketij sa i ben porta mua nuk me ben shpia. Hapni syt se po na marrin per budallenj.

 1. Keta jane komunistet,pas shpine se u qi motrat ai perballe,ua han veshin !Ky eshte shteti qe keni kerkuar monstra ?!Pamje te tilla e veprime te tilla bejne vetem Serbet !Keto kane urrejtje te tmerrshme,vijne direkt nga parcelat e hashashit,nga fshatrat e Tepelenes e nuk kane dijeni as per etike e as per ligj !?E shikoni …..!?

 2. Po si e lejon lulushi dhunën, sepse ai nuk donte të përdorej dhunë në protestë?

  Lulzim Basha të japë dorëheqjen nqs mendon se mund ta marrë pushtetin pa dhunë.

 3. Booo cfare turpi. A thua se eshte Dritan Dajti. Polici qe gjuan nga pas eshte i identifikueshem kollaj se kam pershtypjen qe shoket i thone bythqir.
  100% i sigurte

 4. 40 police per nje person me maska a thua se pi kapnin tom doshin e mark frrokun

  Kjo eshte dhuna e shtetit. Abuzim skandaloz.
  Mund ti cojne letren dhe pastaj e shpall ne kerkim nese I DYSHUARI nuk paraqitet. Jo nje personi qe eshte oficer me formim
  Banditet e rames me rroba policie bejne dhune dhe terror.
  Ptuuuuh rrace muti
  Iu qifshin qente

 5. Ju lumte!

  Ndyresira si ky i kane shoket e rralle edhe ne PD. Edhe pse kjo e fundit shquhet si hale publike, ndryshon nga PS vetem se kjo e fundit eshte hale allafrenga. Ndersa PD ka ngelur si gjemoti me grope septike.

 6. Kur ky florenc I merte nga kater mije euro popullit rrifte gruan ne zyre dhe pislliqet qe ka bere gjate karieres me lulune kryetar,po babalen kush e sajoi,florenc behu burre ta futi luli dhe saliu,ju klyshat e kurves qe e mbroni coini cigare tani ketij trimi te lulit

 7. O njerez ju nuk kuptoni dicka, ne qofte se policia ka guximin ti quaj ktij, imagjino se cfar behet me qytetaret e thjeshte. Cfardo te kete bere ai nuk ka pse i gjuan, coje ne gjykate denoje.
  Per mua eshte krim me i rende dhuna e policise se ajo qe ka bere ai ne proteste.

 8. Qe Luli eshte nje pupac i pavlere e Mona nje injorante klasike socialiste, kjo sdo shume mend. Apo qe Rama eshte nje spiun psikopat e Meta i superkorruptuar.

  Problemi eshte te POLICIA. Te gjej keq cfare shef. Nuk ka ndonje ndryshim nga 21 janari, aspekti post-proteste. Atehere zagaret e Agron Kulicit (dhe pseudo-super-policit Tonin P…..) u leshuan rrugve duke dhunuar ke te dilte para. Sot, jane po ata zagare por me nje tjeter pronar. Eshte taktike e shkolles sovjetike, mesymja naten dhe e maskuar e represionit shteteror per te krijuar frike psikologjike tek njerzit. Dhe qe ta dini, edhe pse ligjerisht nuk parashikohet, realisht te gjitha keto veprime policore miratohen me pare nga KM e mandej procedohet nga zagaret (shifni SMS e DPSH-MB-KM dhe e kuptoni).

 9. Turbulenca e komenteve eshte fakti qe te con ne perfundim si konkluzion se shume komentues nuk kane kuptuae se ku jetojne, e me c;fare jetojne. Kuqalet besnike te droges, hajnise, e maskarallekut i shohin deren e shtepise ketij ish polici bashkie, por nuk shohin vilen e kalane e Surrelit, por kaqe qorra jane valle? Kurre, por jane kodoshet e qelbesirllekut qeveritar, qe ju ka plasur maskaraleku dhe mundohen te bejne barazime, e analogji, vetem, e vetem ,qe te thone se edhe ata qe do vijne ne pushtet jane po kaqe hajdute sa eproret e ketyre horrave qe qeverisin. Me nje polici te politizuar, e te perdorur per interesa diktatoriale sipas veprimeve e manovrave te saj, na del se kjo polici nuk eshte ne sherbim te popullit, por ne sherbim te nji kaste uzurpatore, qe spekullon me rendin kushtetues, qe as nuk e zbaton ate, por vetem per interesa. Ky pushtet, e keto organe ligj zbatuese po deformohen, e po kalojne ne veprime anti demokratike e njerezore. Ju, qe hiqeni se gjoja doni pushtet e siguri me ane te dhunes e mashtrimit gaboheni, sepse dhuna me e madhe q ka ushtruar ky pushtet i qelbesirave mbi kete popull, duke e varferuar, e shtypur psiqikisht, e propagandisht, eshte vepra me e poshter qe mund te beje nje shtetar, apo nje sistem,. Kete keni bere, e po beni ju qelbesirat e sektit rilindas, andaj, logaria ne mos sot, neser do behet ndaj jush si katile te ketij populli.

 10. Kete langaraqin qe ka gjuajtur , kushdo te jete i shoqeruari, me e pakta plaseni brenda dhe mos veshe me kurre uniforme. Po sikur mijra njerez te hakmerreshin per kete xhest te peshtire dhe te sulmonin policine me kete pretekst..!!?? A po nuk kane arme njerezit…!? Te behet nje 97 e dyte . ….?

 11. Ky florenti eshte nje hajdut e alabak ordiner. shtepine e ka bere me korrupsion. meriton jo dru po nje kar ne bythe gjithashtu

 12. ai polici qe leshon doren i qivsha robet maskara dso te vij dita dhe ti njesoj si keti e mbani mend duke shitur mend neper tiran para disa vitesh hxhen keshtu do ta bejne dhe ti polic ti qe i re mos u merzit shteti i jot do te arrestoj shpejt maskara kush je ti qe gadet nje nje njeri ku ate pa popullin te q…r…

 13. Po ku eshte skandali ketu? A ke provu ti rezistosh arestimit ne EU? Te shtrijne ne toke me trurinin ne asphalt. Po ne USA? E njejta gje vecse mund te hash edhe ndonji plumb. Dhe kur del para gjykates, te shtohet edhe akuza per rezistence gjate arestimit?
  Po kur do mesojne minstrat perkates se pari qe uniforma eshte e paprekshme dhe policat skane pse te jene viktima te xhonglimeve politike.

 14. Dolen gjith shpellaret e PD te mbrojn kriminelin shpellar Florence Hoxha, keta moterqir qe ka zbrazur arkat e shtetit per te mbush xhepat e vet. Hajt marrte zvarr gjith fisqirat si vetja. Ropt ne pidh kush shan nga ju Florenc Hoxhat e tjer

 15. Kauza e Pd-se eshte mese e drejt por mitingjet keshtu perfundojne gjithmone.Florenci eshte arrestuar per protesten e djeshme apo per ndertimet pa leje ne periudhen parazgjedhore janar-qershor ne Tirane?Ka pase nje ekip inspektoresh qe benin llogaritje te sakta per siperfaqen e ndertuar,te cilet te jepnin faturen me vleren ne euro qe duhet te paguaje per mosshqetesim nga policia ndertimore.Situate e ngjashme me zonen e Astirit por ne vlera te tjera.Apo me kjoskezimin eTiranes ne periudhen e drejtimit te bashkise nga Sali Kelmendi.Lejet ishin nje vjecare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu