• |
ide | kryesore

Berisha publikon denoncimin: Në anti-mitingun e Ramës kanë folur trafikantë

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të një qytetari në rrjetet sociale, i cili pretendon se në anti-mitingun e djeshëm të kryeministrit Rama të organizuar në Vlorë, përpara qytetarëve kanë folur dhe trafikantë.

Qytetari denoncues shkruan se ditën e djeshme i pranishëm në anti-miting ka qenë Demir Licaj dhe i biri, që sipas denoncuesit janë njerëz të dënuar nga drejtësia dhe që merren me trafiqe.

Për më tepër lexoni statusin e ish-kryeministrit Berisha:

Ne presidium me Noriegen flasin trafikante te damkosur!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Sot ne Vlore z.dr mbas fjalimit “” madheshtor “” te rames mer fjalen nje burr i “” nderuar “” che a e Dini ju se kish ishte ky qytetar quhet demir licaj

Ky zoteri ish pronar i kampit te puntoreve dhe i denuar per pristitucion ne ceshtjen STELA

I BIRI i tij Artur licaj qe eshte mar me nje serie trafiqesh ,droge pristitucin etj.i denuar ne shtet itali ,holland greqi dhe sot ky njeri eshte Duke ndertuar nje pallat ne zonen e plazhit te vjeter ne Vlore

A nuk eshte turpi me i madh qe ne tribuna bashke me k.ministrin te jene keta persona

E bija e dimir licaj ndodhet aktualisht ne gjermani dhe aty meret me trafik droge.

4 Comments

  1. Si ti qe te rrethonin ne protesten me te madhe te shekullit qe rrethoheshe nga trafikant droge dhe te forte nga serbo kosovar,ti qe 23vjet je ushqyer nga krimi vrasjet perdhunimet,harrove cfare I bene vajzes se G.pashkos kriminelet e tu per ti bere presion gramozit dhe pastaj e cove per lesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu