• |
ide | kryesore

Foto/ Vrasja në Vlorë, zbulohet se kush janë viktimat

Lajme, Të fundit

Orest Rexho dhe Arjan Hasani janë dy viktimat e atentatit në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë.

Armando Sulejmani dyshohet të ketë qenë i shënjestruari i atentatorëve, i cili ka përfunduar i plagosur, ndërsa dy viktimat kanë qenë së bashku me të në makinë.

Më poshtë imazhet e dy viktimave.

Orest Rexho

Arjan Hasani

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu