• |
ide | kryesore

‘Suicide Squad 2’ rikthehet pa Harley Quinn

Paparazzi, Slider

“Suicide Squad” do të rikthehet në ekranin e madh me kapitullin e dytë me regjisor James Gunn.


Revista “Forbes” raporton se Margot Robbie nuk do të luajë rolin e Harley Quinn në këtë film të shumëpritur. Filmi duhet të ketë një kast aktorësh pothuajse të gjithë të rinj dhe personazhi ikonë femëror, së shpejti protagoniste në filmin “Birds of Prey”, nuk do të hyje në aksion. Vazhdimi i filmit “Suicide Squad” pritet ta ketë premierën më 6 gusht të vitit 2021.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *