• |
ide | kryesore

Brad Pitt realizon dokumentarin rreth këngëtarit të njohur

Paparazzi, Slider

Një dokumentar rreth këngëtarit të famshëm Chris Cornell është rrugës nga Brad Pitt. Vokalisti i “Audioslave”, Cornell, u nda nga jeta rreth dy vjet më parë në moshën 52-vjeçare.


Ai dhe Pitt ishin miq të mirë dhe ende nuk kemi një datë zyrtare të premierës së dokumentarit. Më shumë lajme rreth këtij projekti priten në javët në vijim.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *