• |
ide | kryesore

VIDEO/ Fevziu sherr me Ballën LIVE: Gënjen! Gënjen! Gënjen! (futen reklamat)

Lajme, Të fundit

Janë ndezur tonet në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan ku ishte i ftuar kreu i deputetëve socialistë Taulant Balla. Duke folur për protestën e 16 shkurtit, deputeti socialist kujtoi edhe atë të 21 janarit. Balla tha se “në atë protestë u vranë 4 vetë” ndërsa Fevziut që i kujtoi deklaratat e bëra në studion e tij iu drejtua me fjalët “e di sa i drejtë ka qenë ai emision që keni bërë dhe pamjet që keni transmetuar”.

Kaq ka mjaftuar që Fevziu të reagojë ashpër: “Gënjen! Gënjen! Gënjen! Në atë emision nuk janë transmetuar pamje”. Fevziu ka kërkuar të futen reklamat ndërsa u duk që debati me Ballën vijonte.


Pas reklamave Fevziu tha se ishte i gatshëm ta transmetonte të plotë emisionin e bërë për 21 janarin, për të cilin kishte pasur reagime kur e kishte ritransmetuar në 2016-ën. Më pas Fevziu ka transmetuar pjesë nga emisioni i bërë në 21 janar.

“Ku ka ndonjë pasaktësi në këtë mes. Ku ishte inkoherenca?” – tha ai. Balla e anashkaloi duke u shprehur: “Ky televizion nuk ka qenë i drejtë me ngjarjen në atë kohë” – tha ai, por Fevziu këmbënguli se emisioni i tij ka trajtuar ngjarjen të plotë. ©LAPSI.al

13 Comments

 1. Mbaj mend kur PD -ja fitoj zgjedhjet, te gjithe demokratet perqafoheshin dhe putheshin te selia e pd-se , me Frangajn dhe me Fevziun

  1. parid me mir te selia e pd ae jzu qe perqafiheni ne qenefin negjmije ku jeni ngjizur e lindur,paramendo parid butet e gjinzshitmramiz alis ,soartak brahos etj qe kan thith si rama pall stalini,popoviqi e mugoshe.

 2. Po te drejte paska pasur balla ketu. Ate nate te fevziu, me 21 janar, ndiqeshin levizjet e nje burri me cader qe medemek mund te kishte vrare. Ishte dhe Sandri ne studio i thirrur ne detyre. Kot kundershton fevzo. Balla eshte nje plehre qe i ka bere te tera , Por ne kete rast ka pasur te drejte ne lidhje se si e trajtoi fevziu 21 janarin.

 3. me mir nje cop mut ne shtrat se ramen e ballen ne prag te shtepis.
  kur i shef mjalti ramen,ballen,doshin,rrahman rrahjen beget mut.
  qenefi i negjmijes esht me i paster se qelbesirat rama,spiropali e balla.

 4. Emisionet o Fevzi beji ashtu si te porosit ky nga fshatrat injorante te Librazhdit, sepse eshte kuader i partise se kodosheve, qe kur na ishte pionier, e sot antare i birose politike te sektit te qelbesirave. Eshte nje nga me te pa fytyret e tufes se sektit, e nje nga shpifesit me monstruoze te kodosheve e banditeve, andaj e dredh injoranti me shkolle kopje.

 5. Shikoni Ballen, te kuptoni ku ka degraduar Rilindja dhe ku eshte katandisur Shqiperia.
  Shikoni Ballen dhe mendon qe kjo eshte fytyra Edi Rames.
  E tmerrshme vetem ta mendosh, pastaj kur kupton qe eshte e vertete duhet te ikesh naten Si 300.000 shqiotaret e tjere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu