• |
ide | kryesore

Dua dhe Rita, përballë njëra-tjetrës në Brit Awards

Paparazzi, Slider

Brit Awards ka vënë përballë Dua Lipën dhe Rita Orën.

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare konkurrojnë me njëra-tjetrën në të njëjtën kategori ‘British Video’.

Dua mbizotëron me 4 nominime ndërsa Rita Ora me 2 nominime. Ora është nominuar me këngën ‘For You’ në bashkëpunim me Liam Payne dhe me ‘Let Me Love You’. Ndërsa Lipa me këngët ‘One Kiss’ në bashkëpunim me Calvin Harris dhe ‘IDGAF’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu