• |
ide | kryesore

Gweneth Paltrow heq dorë nga Marvel

Paparazzi, Slider

Gwyneth Paltrow njoftoi zyrtarisht se do t’i japë lamtumirën Marvel Cinematic Universe, ku ka interpretuar rolin e Pepper Potts, sekretarja e Tony Stark dhe më pas e fejuara e tij. Aktorja e famshme deklaroi se “Avengers: Endgame” do të jetë filmi i fundit.


“Në këtë pikë jam pak e moshuar për të veshur një tutë dhe gjithçka tjetër. Ndihem vërtetë me fat sepse kam pasur mundësinë për të interpretuar roli e Potts”, deklaroi Paltrow.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *