• |
ide | kryesore

Gramoz Ruçi njofton konferencë për mediat.Çfarë pritet të ndodhë?

Lajme, Të fundit

Kryetari i Parlamentit, Gramoz Ruçi pritet të japë një deklaratë ditën e sotme në orën 17.00 në kryesinë e Kuvendit. Kjo deklaratë e Ruçit vjen një ditë para protestës që pritet të mbajë opozita para Parlamentit e cila është njoftuar për të nisur në orën 10:00.

Sot me anë të një njoftimi zyrtar në faqen online të parlamentit, Kuvendi njofton se nesër mbahet seanca, por publikon vetëm rendin e ditës dhe jo orarin e diskutimeve. Seancat nisin vazhdimisht në orën 10.00 paradite, megjithatë, Ruçi nuk e ka vendosur ende orarin e mbajtjes së seancës, si duket për një shmangie të mundshme me protestuesit e opozitës.

5 Comments

  1. qfare ka per te then ky monster jashteqitje komuniste stalini ,ky me spartak brahon,gjinushin,gjelil gjonin,fatmir xhafen, jam krymbat mem te qenefit negmije,pas ketyre vijn krymbat bij si rama,braqe,balla,sadri abazi,pjerdh e dhin ndreu,paulin sterk muti,majko,musa ulqini,etjkan edhe krimbat kriminel keta si doshin,rrahman rrajen,manjen,ilir beqen etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu