• |
ide | kryesore

Mikesha e ngushtë zbulon gjininë e bebes së Meghan (Foto)

Paparazzi, Slider

Arratisja’ e Meghan Markle në ‘New York, vetëm pak javë para lindjes së foshnjës së saj, mori vëmendjen e mediave, megjithëse dukesha u përpoq ta mbante të fshehtë.

Siç edhe u tha, arsyeja e largimit për pak ditë nga Anglia ishte një festë që shoqet e ngushta të Meghan kishin organizuar për ardhjen në jetë të fëmijës së parë të saj.

Festa u mbajt mbrëmjen që shkoi dhe pas saj, argëtimi për dukeshën ka vazhduar.

Ajo së bashku me miket e saj Serena Williams dhe Abigail Spencer kanë lënë hotelin dhe kanë drekuar së bashku ditën e djeshme. Por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte se Abigail në festën e Baby Showeri-t mbantë në dorë një çantë që ishte dhurata që mikja e saj e ngushtë po i dërgonte.

Dhurata që ishtë në çantë ishte në ngjyrën blu dhe të gjithë hodhën dyshime se Dukesha e Sussex është në pritje të një djali.

Image Image Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu