• |
ide | kryesore

Protesta/ Parlamenti rrethohet me tela me gjemba

Arkiva, Të fundit

Pavarësisht anulimit të seancës së Kuvendit, protesta nesër do të mbahet.

E vetmja masë e dukshme deri në mbrëmjen e së mërkurës ishte një brez me tela me gjemba rreth 1 metër gjatësi që do të vendoset në të gjithë perimetrin e sallës së Kuvendit.

Policia, Garda dhe RENEA janë nga sot në shërbim të përforcuar. I gjithë perimetri i Parlamentit dhe përpara Kryeministrisë do të rrethohet nga një kordon me policë.

Janë rreth 1600 forca policore të angazhuara për protestën e nesërme të opozitës.

Top Channel

Image

4 Comments

  1. filloj dhjerja e stalinit edvini rrethimin me tela me gjemba ,do te ruaj krymbat e qenefit doshin,rrahman rrajen,pjerdh e dhin ndreun,spiropelen,taulante pallen,ulsi mnjen,sadri abazin etj kriminel e vrases.keshtu ishte tek enveri tela me gjemba dhe bunker.u rracen komuniste te ndyr ju qifsha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu