• |
ide | kryesore

Shikoni firmën e Berishës mbi mandatin e tij të djegur

Të fundit

Edhe Sali Berisha dha dorëheqjen e parevokueshme nga mandati i deputetit në mbrëmjen e sotme. Ashtu si edhe lideri i partisë më të madhe opozitare, Basha, një nga figurat më me peshë të kësaj partie nuk ka humbur kohë.

Vendimi vjen si pasojë e gjendjes së vështirë që ndodhet vendi, që sipas PD-së, përgjegjëse kryesore është qeveria Rama.

7 Comments

  1. ashtu sic eshte vete nje nje Shkaravine-Gjakprishur Basardo-Serbe ashtu e ka shkruajur dhe emrin me shkaravina

    PS: Emri i Sytopes lart eshte tjeter kaligrafi me emrin posht

  2. Me ne fund njeriu me i urryer del jasht i detyruar nga populli qe aq shume vuajti prej keti kryekrimineli,cdo e keqe e ka nje te mire,dhe e mira eshte me ne fund ky burrec do jete jashte Kuvendit

  3. Nje keshille PD’se e te gjithe forcave progresiste qe aspirojne integrimin europian dhe jo kolumbine. Beni aleance me njerezit e mire te ketij vendi. Jo me alabaket. Njerezit e mire jane me te shumte ne numer. Vetem keshtu do vini ne pushtet. Po ju qendruat larg, po i injoruat e u lidhet me horrat per horrlleqe, nuk keni gje ne vije se shumica e tyre tash kane shku te ps. Nuk kane arsye te vijne me ju.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu