• |
ide | kryesore

Tradhëtia e Tristan me shoqen e ngushtë të Kylie-t

Paparazzi, Slider

Tristan Thompson mesa duket nuk mund të ndalojë se tradhëtuari Khloe Kardashian, por kësaj rradhe drama është dhe me e madhe. Kjo pasi, sipas disa burimeve të ndryshme, Tristan ka qënë jo besnik dhe është parë në krahët e shoqes së ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Fillimisht ishte një video në llogarinë e Instagramit “Hollywood Unlocked”, ku një nga gazetarët e saj konfirmoi se kishte qenë prezent në një festë në shtëpinë e Thompson dhe ky dukej shumë i afërt me Woods, madje kishin shkëmbyer dhe puthje. Fjalët e tij u mbështetën dhe nga Kloe.

Pra aprovoi thënien e së vërtetës. Madje dhe mikesha e saj shkroi: “Fakte të forta”.  Ndërkohë burime për “E!” kanë thënë se flirti mes shoqes së ngushtë të Kylie-t dhe tashmë ish-partnerit të Khloe, ka filluar që në një koncert të Drake dhe ka vazhduar më pas në shtëpinë e tij. Ata qëndruan shumë gjatë me njëri-tjetrin, duke qeshur e shkëmbyer batuta, kishin kimi mes tyre dhe të gjithë të ftuarit e kishin parë këtë. Më pas ata qëndruan vetëm kur të gjithë të ftuarit e tjerë ikën dhe nisur nga kjo nuk kishte më vend për dyshime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu