• |
ide | kryesore

Vajza e çiftit Beckham tërheq vëmendjen në javën e modës (FOTO)

Paparazzi, Slider

Harper Beckham është vajza e çiftit Beckham e cila është një vogëlushe plot stil.

Së fundmi, ajo ishte pjesë e javës së modës në Londër, ku provoi se që tani ka shije që e dallojnë nga bashkëmoshatarët e saj. E veshur e gjitha me të zeza, e vogla Harper dukej identik si ikona e modes Anna Wintour. Kjo ishte për shkak të modelit të njëjtë të flokëve, të prera shkurt dhe me baluke. Harper është vetëm 7-vjeç, por që tani ka arritur të rrëmbëje vemendjen e të gjithëve. Teksa qëndronte në rresht të parë bashkë me të atin, rastisi të ulej pranë drejtoreshës ekzekutive të Vogue dhe dukeshin kaq njësoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu