• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama për RAI1: Protestuesit duan të djegin parlamentin

Lajme, Të fundit

Kriza politike në Shqipëri dhe protestat masive të shqiptarëve kanë kthyer vëmendjen e medieve botërore drejt vendit tonë. Mediat italiane prej ditësh kanë sjellë gazetarët e tyre në Tiranë, për të raportuar në lidhje me situatën në vend. RAI1 ka transmetuar një kronikë të asaj që po ndodh në Shqipëri. Kryeministri Rama thotë se protestuesit e opozitës kanë si synim të djegin parlamentin.


14 Comments

  1. Meqë ti thua se do i vënë flakën shumë mire do e bënin po sikur të ishit dhe ju brenda do të ishte akoma me mire. Dhe me këtë rast provon edhe ato zjarrfikset e reja që bleve me taksat tona dhe u zhduken, nuk dihet ku jane

  2. NE QOFTE SE KE THENE SE PROTESTUESIT DUAN TE DJEGIN PARLAMENTIT TI NJE HIC TI JE NJE RRUGAC TI JE NJE HORR QE VETEM INFEKSION E LESHUAR NE SHQIPERI NGA INFEKSIONET ME TE RREZIKESHME NE BOT ESHTE SESHTE I IMI JAME SJAME I SEMUR JAME SJAME DJAL BLLOKU JAME SJAM 20%SHIT JAME SJAME PRAGATITESI SKENARISTI REGJIZORI I SKEMES GRISELDA DJE QE SISHTE PARE NE BOTE DHE U PA TEK TI DHE LLLLLLAAAALLLIII ERI MASKARJ ME MASKARA SE TI JAME SJAM SKENARISTI REGJIZORI DHE ORKESTRUESI I NDARJES SE KOSOVES JAME SJAME ORKESTRUESI REGJIZORI DHE SKENARISTI I JOZELES ASJ TE FRESHI KU ME ZE GJUMI NJE NAT SME ZE GJUMI NATEN TJETER VETEM VRER LLUME SKANDA INFEKSION KE LESHUAR NE KETE KOMB TI TI TI MOS TE FLASIM PER PARARDHESIT TI TI TI NE FAKT JE PER TU DJEGUR JO NDERTESA..

  3. Juri Stalin shkoni sot qihuni me shpellaret qe do vine ne proteste,kenaqini cunat e saliut kjo eshte detyra juaj ne keto dite fitoreje,ne darke shishet e shurres dhe pampersat saliu ka nevoje per ju sklleverit,Prasin ne bythe dhe luftoni per idealin e lulu dhe saliut,ju vet ideal keni bythlepirjen

  4. Kur kam tet moter dhe gruan tende pse te shkoj te qihem me ata me mjaftojne keto te dyja me vone me dergo dhe -mamken-o ipa emeri i ridhjerjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu