• |
ide | kryesore

FOTO/ Gallatë pa fund në internet pas fjalimit të Ramës

Pikante

Rrjetet sociale janë gjithmonë të vëmendshme. Sidomos kur bëhet fjalë për politikën dhe aktorët e saj. Nuk mungon humori, por nuk mungojnë as memet.


Frymëzimi më i fundit është konferenca për shtyp e kryeministrit Edi Rama, i cili për 32 minuta bëri një monolog lidhur me kërkesat e opozitës dhe vendimin e saj për djegien e mandateve.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu