• |
ide | kryesore

Pritje e ethshme e Zenit nga tifozët në Rusi: spektakël i tillë nuk është parë kurrë

Sport

Zenit San Petersburg është imponuar 3-1 ndaj Fenerbahce në ndeshjen e kthimit në Europa League, por duke parë vigjiljen e ndeshjes nuk kishte si të shkonte ndryshe. Pritja emocionale, e bërë autobusit të skuadrës ruse nga tifozët, përpara sfidës kundër Fenerbahce, është pak të thuash fantastike. Një spektakël i vërtetë flakadanësh dhe brohoritjesh, që kanë entuziazmuar edhe ish-mesfushorin e Juventus, tani në forcë të skuadrës peterburgase Claudio Marchisio.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu