• |
ide | kryesore

U akuzua për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, lirohet prej Gjykatës së Shkodrës polici Berhan Bajrakurti

Lajme, Të fundit

Gjykata e Shkodrës ka liruar shefin e policisë së zonës Gruemirë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili u shfaq në një video intime para 2 javësh me pretendimet se ngacmonte seksualisht një 15-vjeçare përmes telefonit.

Gjykata rivlerësoi masën për policin dhe vendosi masën ‘detyrim paraqitje’.


Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer veprime të turpshme.

Nëna e 15-vjeçares nga fshati Gruemirë denoncoi në media se 53-vjeçari e përndiqte prej kohësh vajzën duke e telefonuar e duke u zhveshur përpara saj. Për të vërtetuar pretendimet e saj, nëna publikoi edhe një video ku Bajrakurti kryente veprime të turpshme në telefon.

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj u shpreh para pak kohësh gjatë vizitës në Malësinë e Madhe se nuk po gjendet denoncuesi për rastin.

9 Comments

  1. ore kara.. po su paraqit ajo gruaja te beje denoncimin ne polci dhe ta firmosi ate , policia i ka duart e lidhura . nuk ben dot asgje.

    Eshte shume kollaj te nxjerresh vidjon ne rrjetet sociale por puna eshte te shkosh deri ne fund kesaj pune. Te paraqitesh ne polici dhe te besh kallzim penal. Mos akuzoni policine kot se per sa kohe nuk ka ZYRTARISHT nje denoncues , nuk mund te kete as te arrestuar.

    Kane dale debilat dhe po bejne propagande bajate.

    1. xhimi ik te frroku se po nuk shkove te qin roshi ne byth pastaj si ramen e erionka velinen,te vejn jastek griselde perfundi.o xhimi i qir te lajmrohet e perdhunuara dhe ti shkoj pastaj spiropela e rama si xhisieles e asj te kavajes dhe te thon vet deshem te na qin rrahmani e keta 8 shoket e roshit ne kavaj.ik o qenef.

  2. e leshuan se rama nuk rrin pa ja par pallen keti polici e as sokol balla keta pastaj bejn orgji ne internet rama i qel bythen bajrakurtit e sokol balles keta me dy duar i meshojn pastaj palles.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu