• |
ide | kryesore

Sylvester Stallone, pjesë e filmit me superheronj

Paparazzi, Slider

Sylvester Stallone, aktori i filmave aksion, do të jetë protagonist i filmit dramatik/fantazi/sci-fi me temë superheronjsh, “Samaritan”.


Sipas “Deadline”, aktori do të interpretojë një version të errët dhe të ri në zhanër të superheroit. “MGM” do ta prodhojë filmin së bashku me Stallone e Braden Aftergood të “Balboa Productions”, kompania që e ka marrë emrin si personazhi ikonë i Sly, Rocky Balboa.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *