• |
ide | kryesore

Video/ Politano feston si Icardi e Perisic nervozohet

Sport, Video

Politano shënon dhe feston duke vendosur duart tek veshët (si Icardi, sa për të qenë të qartë) e Perisic nuk e mori mirë gjestin e mesfushorit. E gjitha kjo, në golin e avantazhit 2-1 të Inter në Franchi kundër Fiorentina.Ajo që u kuptua ishte se Politano dha mbështetjen për argjentinasin, por kroati nuk e pëlqeu referimin për ish-kapitenin zikaltër e verpimi i bërë ndaj autorit të golit është dëshmi e qartë. Politano e Perisic fillimisht sqarojnë dicka me njëri tjetrin, por pastaj kthehen në mesfushë i japin dorën njëri tjetrit e përqafohen, duke e mbyllur cështjen aty… për momentin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu