• |
ide | kryesore

FOTO/ Zbulohet identiteti i vajzës së zhveshur në dritaren e hotelit luksoz

Lapsi Leaks

Para disa ditësh bëri shumë bujë fotoja e një vajze gjysmë të zhveshur që shfaqej në fasadën e një prej hoteleve më luksozë në Tiranë. U ngritën shumë aludime lidhur me identitetin e vajzës me hire të hijshme.


Por sipas JOQ, bukuroshja në fjalë është modelja bukuroshe shqiptare, Emi Canaj. Portali në fjalë e lidh me disa foto që biondja ka postuar së fundmi në rrjetet sociale.


A e besoni këtë gjë? Mos ndoshta kjo është një lëvizje e zgjuar e Emit për tu marketuar më mirë në tregun shqiptar? Shihni fotot e mëposhtme dhe vendoseni vetë…3 Comments

  1. kte qe kur e qinte panol at’nikolla mori kot, pastj kur e qiu dhe genc hoxholli me leket e te cilit boni operacionet plastike, aty iku fare. tani ka dal eskort kno kurve qe po e qi gjith malsia dhe akademia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *