• |
ide | kryesore

Personazhet e veshur më keq në tapetin e kuq të Oscar (FOTO)

Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e djeshme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscar” kanë qenë pjesëmarrës shumë prej emrave të njohur të kinemasë dhe artit.

Sigurisht që në evente të tilla bëhet një ndarje ku përzgjidhen veshjet e bukura ose jo. Të njëjtën gjë ka bërë edhe USA Today, e cila ka publikuar listën e personazheve të njohur të veshur më keq në këtë ceremoni.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu