• |
ide | kryesore

Personazhet e veshur më mirë në ‘The Oscar ‘(Foto)

Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve “Oscar”, e cila është një ndër eventet më të rëndësishme të vitit.


Teksa personazhet e njohur kalonin në tapetin e kuq, nuk mund të mos vihej re dhe të mos komentohej veshja dhe pamja e tyre. “People” ka bërë një klasifikim të veshjeve më të mira dhe jo të mira. Por le të ndalemi pak tek personazhet e veshur më mirë, ndër të cilët nuk mund të mungonin emrat e njohur si Jennifer Lopez, Lady Gaga, Charlize Theron etj.


US actress Allison Janney arrives for the 91st Annual Academy Awards at the Dolby Theatre in Hollywood, California on February 24, 2019. (Photo by Mark RALSTON / AFP) (Photo credit should read MARK RALSTON/AFP/Getty Images)
HOLLYWOOD, CALIFORNIA – FEBRUARY 24: Serena Williams attends the 91st Annual Academy Awards at Hollywood and Highland on February 24, 2019 in Hollywood, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images)
HOLLYWOOD, CA – FEBRUARY 24: Regina King attends the 91st Annual Academy Awards at Hollywood and Highland on February 24, 2019 in Hollywood, California. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)
Mandatory Credit: Photo by Christopher Polk/REX/Shutterstock (10113255ju)
Jennifer Lopez
91st Annual Academy Awards, Arrivals, Los Angeles, USA – 24 Feb 2019
HOLLYWOOD, CA – FEBRUARY 24: Lady Gaga attends the 91st Annual Academy Awards at Hollywood and Highland on February 24, 2019 in Hollywood, California. (Photo by Steve Granitz/WireImage)
Mandatory Credit: Photo by Christopher Polk/REX/Shutterstock (10113255hv)
Brie Larson
91st Annual Academy Awards, Arrivals, Los Angeles, USA – 24 Feb 2019

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.