• |
ide | kryesore

Prapaskena e filmit të ri ‘Bad Boys for life’ (Video)

Paparazzi, Slider

“Bad Boys For Life” është një ndër filmat që fansat e Will Smith dhe Martin Lawrence mezi po e presin. Aktori është munduar që t’i azhurnojë ata me foto dhe skena nga xhirimet.


Smith postoi një video në “Instagram”, ku tregohen momente nga prapaskenat e filmit, ndërsa aktorët provojnë batutat rreth një tavoline, por për mos të nxjerrë asnjë detaj, mendoi që skenari të ishte i mbuluar. Por, Smith ishte treguar aq i kujdesshëm, saqë kishte fshehur edhe fytyrat e aktorëve, si dhe një pjesë të fjalëve të dialogëve.


 

View this post on Instagram

 

EXCLUSIVE FIRST LOOK at @BadBoys Script Reading. NO SPOILERS!

A post shared by Will Smith (@willsmith) onLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *