• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i filmit më të ri ‘US’ (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Publikohet traileri i filmit më të ri të regjisorit të “Get Out”, Jordan Peele. Filmi “Us” ka si protagonistë Lupita Nyong’o, Winston Duke dhe Elisabeth Moss.


“Adelaide Wilson, e interpretuar nga Lupita Nyong’o, është paranojake që diçka e tmerrshme do t’i ndodhë familjes së saj ndërsa janë me pushime në Northern California. Paranoja e saj dëshmon të jetë e justifikuar, por nuk jemi saktësisht të sigurt pse.


https://www.youtube.com/watch?v=8ou1yaZ1kOMLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *