• |
ide | kryesore

Shmangia e radhës e Ramës, nuk do të jetë në Kuvend gjatë protestës së opozitës

Lajme, Të fundit

Ditën e sotme mazhoranca ka vendosur të mbledhë Kuvendin në orën 17:00. Opozita ka vendosur të protestojë gjithashtu në të njëjtin orar.

Mësohet se kryeministri Rama edhe këtë herë është shmangur, duke shkuar për vizitë në një tjetër qytet. Pak më parë ai u shfaq në një takim në spitalin e Lushnjes, ndërsa pritet të zhvillojë edhe një takim me qytetarët.

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka e cilësoi takimin si antimitingun e radhës së kryeministrit, i cili fshihet dhe largohet nga Tirana dhe zyra e tij sa herë ka protesta.

 

9 Comments

 1. Sot do takoj qytetaret.
  Me ne fund. Kam timonin dhe jam Parti =Shtet

  Edhe Enveri me ka zili.

 2. Nqs Bojaxhiu nuk do jete aty per cfare protestojne? Bllokini rrugen ne kryqezimin e Rrogozhines nqs qellimi juaj eshte te “ballafaqoheni” me te dhe silleni si lepur ne Tirane

 3. Sa here ju ngrefet aq here Rama duhet te jete duke bere shurren ne zyre.keshru quhet burre, me mire si Saliu me snajper dhe vret sa i do bytha =ky eshte burre.

 4. Perfundimisht , ky qenka i mbaruar fare. Qenka i tmerruar e i frikesuar ne kocke.
  Do qeveriset ky vend apo do e shtyjme me te fshehur. Merr vendime o legen, o jepi drejtim situates, ose ik vete se le koqen e namit. Hajde perballu me njerezit, me hallet e popullit. Vjen verdalle si pordha neper breke, si e si te shtysh dhe nje dite pushtetin tend te flliqur e korruptuar.

 5. Ed mos ik po duku. Ty populli te do. Ke marre 1.000.000 vota. Ate deputetet qe perballen atje ne kuvend, nuk jane kavie. Dili per zot detyres qe ke, ose mbyllu ne surrel e bej ndonje zhgaravine. Se ngele rrugeve o qyqar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu