• |
ide | kryesore

Fahrije dhe Burak zbulojne detaje rreth lindjes së bebit

Paparazzi, Slider

Çifti turk siç dihet janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit janë treguar mjaft të hapur, duke zbuluar herë pas here momentet e bukura apo edhe vështirësitë që kanë kaluar gjatë kësaj shtatzënie. Pak ditë më parë u mësua për një komplikacion në shtatzëni dhe Fahriye u shtrua në spital, megjithatë duket se gjërat tashmë janë më së miri. Jo vetëm kaq, por çifti kanë treguar edhe datën kur pritet të lindë bebi.Sipas mjekëve, Fahriye mund të lindë në datën 10 Prill, nëse çdo gjë shkon ashtu siç duhet. Për këtë arsye, Burak ka anulluar çdo impenjim që kishte rreth kësaj datë, për të qenë i gatshëm në çdo moment që të jetë pranë partneres së tij.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu