• |
ide | kryesore

Beren Saat, drejt divorcit

Paparazzi, Slider

Beren Saat ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj Kenan Dogulu.

Nga lajmet që qarkullojnë bëhet me dije, se tashmë vendimi është drejt finalizimit megjithëse, bashkëshorti i aktores së njohur është përpjekur ta shpëtojë martesën. Përpara tre ditësh, aktorja ka festuar ditëlindjen e saj të 35-të dhe me anë të një statusi të publikuar në ‘Instagram’ ngriti më shumë dyshimet se gjërat nuk po shkojnë mirë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu