• |
ide | kryesore

Zbulohet martesa e hershme e Bradley Cooper me aktoren

Paparazzi, Slider

Vite më parë, kur lidhja e gjatë me Irina Shayk nuk kishte nisur, Bradley Cooper ka qenë i martuar me kolegen e tij, Jennifer Esposito.

Ajo është aktore shumë e njohur për disa role në seriale dhe autore e disa librave. Martesa me Cooper, zgjati vetëm 4 muaj. Ata u martuan në dhjetor të 2006-ës dhe në maj të 2007-ës u ndanë. Pas divorcit të dy nisën lidhje të reja, të cilat për aktorin e njohur ishin më të shumta në numër.Kujtjmë se nga 2016-a, Cooper është në një lidhje me Irina Shayk dhe kanë bashkë një vajzë. Ata flasin shumë rrallë për marrëdhënien e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu