• |
ide | kryesore

Gjermani/ Bie zjarr në banesë, ndërrojnë jetë 4 persona

Planet

Për shkak të një zjarri që ra mëngjesin e sotëm në një shtëpi në qytetin e Nuremberg, tre fëmijë dhe një grua kanë mbetur të vdekur në Gjermani.


Sipas autoriteteve, në shtëpi ishin nëntë persona kur ra zjarri, ndërsa nuk dihet ende shkaku.


Tre prej fëmijëve, të moshave 4, 5 dhe 7-vjeç dhe gruaja 34-vjeçare, humbën jetën në zjarrin që dogji shtëpinë. Ndërsa të mbijetuarit e tjerë janë jashtë rrezikut për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu