• |
ide | kryesore

FOTO/ Gjyshja mendonte se ishte në menopauzë, por zbuloi se ishte shtatzanë

Stil

Një 50-vjeçare që mendonte se kishte hyrë në menopauzë, zbuloi se kishte mbetur shtatzënë. Gjyshja Michele Hall dhe bashkëshorti i saj, që janë prindër të 4 fëmijëve dhe gjyshër të 2 nipave, zbuluan se prisnin një fëmijë të pestë.

50-vjeçarja prej muajsh kishte pasur shqetësime, por ia kishte lënë moshës ose menopauzës. Por kur bëri një test shtatzënie sa për të qenë e sigurt, mori vesh që ishte pothuajse 6-muajshe shtatzënë.

Michele nuk kishte fituar kilogramë dhe as nuk kishte pasur simptomat që ka pasur zakonisht në shtatzënitë e mëparshme. Më 27 dhjetor të vitit 2018, Michele dhe Jerry, dhe fëmijët e tyre i uruan mirëseardhjen në jetë vogëlushit Grayson.

Image result for michele hall grandma pregnant Image result for michele hall grandma pregnant Image result for michele hall grandma pregnant Image result for michele hall grandma pregnant

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu