• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Parashikuesja e ndeshjeve që po “çmend” tifozët

Stil

Quhet Martina Finocchio dhe është një 22-vjeçare nga Pescara. Italiania është bërë e famshme online për shkak të parashikimeve që bën në trupin e saj për ndeshjet e Serie A.


Ajo që tërheq më shumë vëmendje se parashikimet janë format e saj trupore që kanë marrë hapësirë edhe në portalet më të njohura në vendin fqinj. Meqë ra fjala hidhini një sy parashikimit për sfidën Napoli – Juventus. ©LAPSI.al


Image result for Martina Finocchio
Image result for Martina Finocchio Image result for Martina Finocchio Image result for Martina Finocchio Image result for Martina Finocchio Image result for Martina Finocchio Image result for Martina Finocchio

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *