• |
ide | kryesore

Aktoret turq publikojne video me kengen e Era Istrefit ( VIDEO)

Paparazzi, Slider

Ata jan dy ndër aktorët më të komentuar në Turqi, jo vetëm për serialin ku luajtën bashkë por edhe të thashethemeve që janë të lidhur.

Këto thashetheme u shtuan dhe më shumë kur aktorja Demet Ozdemir u nda nga i dashuri i saj arsyeja u tha se ishte aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman. Dyshja gjithmonë e kanë mohuar lajmin dukë thënë se ata janë thjesht shokë, por ditën e sotme kanë publikuar një video ku shihen në një teleferik me dëborë, por interesantja është fakti që ata janë duke dëgjuar këngën “Bon Bon” të Era Istrefit. Këtë video e ka publikuar si Demet Ozdemir, ashtu edhe Era Istrefi në instastory-et përkatëse.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu