• |
ide | kryesore

Bujar Nishani për protestën e opozitës: Dallga popullore s’ka më kthim

Lajme, Të fundit

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Bujar Nishani, ka paralajmëruar për ditën e nesërme një protestë edhe më të fuqishme. Sipas Nishanit, nuk do të ketë më kthim në këtë rrugë të nisur të opozitës.

“Sa më provokuese shfaqet urrejtja e rregjimit të hajdutërisë ndaj popullit, aq më e madhe, më e fortë dhe masive kthehet revolta dhe dallga e përmbysjes së dordolecëve të izoluar nga telat me gjemba. Dallga popullore ska më kthim pas. Nesër godet përsëri. Çdo ditë e më e fuqishme. Historia ka nisur pa kthim!”, shkruan Nishani.

4 Comments

 1. Kapterri komunist qe teseren e dorzoi 1993 ne shkollen e bashkuar flet per protesta dhe dallge qe nuk kthehen pas,komunisti I oreve te fundit kerkon ti sherbeje deri ne vdekje salihut,ky per te mbuluar pislliqet e salihut u be gjys njeriu dhe tani vazhdon ti perulet ketij vrasesi ordiner salih

 2. une menoj se Jari
  eshte komentues ari
  pranej eshte koqe gomari

  E boni Sala president
  pranej lef si qent

 3. Pse cunami i Berishes perfundoi ne dallge o dallkauk!? E cfare do me thene me kete qe neser do jete nje vere ne uje!?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu