• |
ide | kryesore

Pas 20 vitesh bashkëjetesë, martohet këngëtarja

Paparazzi, Slider

Sipas burimeve ylli i grupit “Spice Girls” dhe këngëtari 40-vjeçar do të lidhin kurorë në vendin më të preferuar të të famshmëve në Londër, Marylebone Town Hall, i përdorur edhe nga Paul McCartney and Liam Gallagher.

Sikurse raporton edhe “The Mirror”, këngëtarja e njohur 43-vjeçare është parë në ambientet e zyrës së Regjistrave në “Enfield” për të nisur procedurat e martesës. Ema dhe Jade u fejuan në një ceremoni romantike në Janar të 2011-ës, pas lidhjes 12- vjeçare. Çifti i njohur ka dy fëmijë bashkë: Beau, 11, dhe Tate 7 vjeç.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu