• |
ide | kryesore

Propaganda e Ramës në Rai 1: Ajo që shihni nuk është revoltë e popullit

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një intervistë për emisionin “Porta a Porta” me gazetarin Bruno Vespa.

“Dua t’ju them se ajo që shihni nuk është një revoltë e popullit”, ka thënë kryeministri Rama.


“Sot sjellim një shkëmbim ekonomik e tregtar me Itali, prej 2.6 miliard euro në vit. Shqipëria eksporton 1,2 miliard euro në Itali”, është shprehur kryeministri Rama.

Në panelin e të ftuarëve në emision është edhe drejtori sportiv i skuadrës së Lazios, Igli Tare, i cili ka deklaruar se çfarë po ndodh sot në Shqipëri është mjaft e rëndë për imazhin e popullit.

6 Comments

 1. nga dhjerje stalini shurr miladin popoviqi,pordh enveri u ngjiz e lind rama ashti dhe do te vdes ky shizofren qe edhe pse babain e koshte afer enverit nuk mundi ta fuste ushtar enveri.kishin froh se po morri arm ky idiot vret prinder e shok.

 2. Edvini Rames flet vetem nën efektin e droges.
  Eshte bere teper i veshtire(abuziv) perkufizimi i termit popull!
  Kush e ka tagrin te percaktoje,se kush eshte popull,dhe kush jo?
  Kush eshte popull,kush cilesohet si proteste popullore,dhe kush jo?
  Popull eshte nje bashkesi individesh,me gjuh,kulture dhe prejardhje gjenetike te perbashket.
  Ishin shqiptare protestuesit,apo te huaj?

 3. Kjo që shihni eshte terfil cfaj ka rama që ju duket si kanabis je i forte plako pale ci punove Bruno vespes dhe i paemri ngeli me goj hap dhe thojme Ne që sben asnje pune

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu